1 gratis køretime og 250 kr i bonus til RIF

St. Restrup IF
21. jun. 2022


RIF og Frejlev Ny Køreskole har indgået et nyt, flot samarbejde.

Frejlev Ny Køreskole https://frejlevks.dk/ har nu forlænget sin sponsoraftale med RIF for de næste 2 år og har øget sit økonomiske tilskud til Verdens Bedste Idrætsforening. Vi siger mange, mange tak!

Frejlev Ny Køreskole har været en fantastisk sponsor igennem mange år. Da den nye aftale skulle laves, har Per fra Frejlev Ny Køreskole været så venlig at støtte op med hjælp til nye flotte spilletrøjer til Vores U16 fodboldpiger sammen med tt coil as https://tt-coil.com/ - stor tak til begge sponsorer!

Som lidt ekstra krydderi på vores samarbejde med Frejlev Ny Køreskole, har vores forening nu mulighed for at tjene lidt ekstra penge til udviklingen af RIF:

Hvis man som medlem/familierelation tager kørekort hos Frejlev Ny Køreskole, vil man modtage 1 GRATIS køretime, og klubben vil modtage kr. 250,- til udvikling af vores forening.

Så HUSK meget gerne næste gang, at nogle af jer medlemmer eller Jeres familiemedlemmer skal tage kørekort, så giv lige Frejlev Ny Køreskole chancen for et evt. samarbejde. Ved evt. samarbejde SKAL man huske at sige, at man er fra St. Restrup IF, så man får den GRATIS køretime, og klubben får bonussen.

God tur!

Klar til at komme i gang?

Udforsk Holdsport, eller opret en konto med det samme og begynd at administrere din klub. Du kan også kontakte os for at få hjælp til opsætningen af din klub.
Hvad koster det?
Hvilke behov har din klub? Basis eller PRO abonnement?
Priser
Funktioner
Ingen 2 klubber er ens. Vores funktioner dækker dine behov.
Funktioner